Kdo je on-line

· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 154
· Nejnovější člen: paja

Shoutbox

Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-06-2014 20:25
UZ SEM, ANI DO FORA NEPSAT !!!

24-06-2014 13:55
vydrzaj pianer Šklebící se

24-06-2014 13:12
Hehe...sranda ine prispevky mi to ukazuje ak zadam http://www.rebelo.
../index.php
a ine ak to zadam bez www na zaciatku Šklebící se

24-06-2014 06:02
Tak, 1. pokus se uplne na 100% nezdaril, takze asi zase dnes vecer Šklebící se Z 99% bude nutne obnovit prihlasovaci hesla, cimz se aspon odfiltruji nepouzivane ucty Úsměv

23-06-2014 06:25
jj, postnu do fora posledni dily, ale az vecer.

Shoutbox - Archiv

Číst diskuzi

REBEL RepRap » Stavba - rady - nejasnosti » ELEKTRONIKA
 Vytisknout diskuzi
Zapojení napájení Mega2560+RAMPS
romanm
Nikde jsem nenašel detailnější popis zapojení napájení tohoto sendviče na tiskárně.
Když jsem si s destičkama a displejem hrál na stole, stačilo tomu napájení přes jack na Mega2560.
Ale teď se možná zeptám trochu blbě.. když to budu chtít zapojit na tiskárně a přivedu 12V na svorkovnici RAMPS,
je zapotřebí krmit i megu přes jack, nebo si umí vzít napájení z RAMPS, vzhledem k tomu že jsou ty dvě desky spolu propojené
1000+1 pinem Úsměv ?
 
lubos
arduino je napájené z ramps, napajecí konektor není na arduino ani potřeba
 
aula
Tahá si to napájení přes ty piny, co jsou nejblíže k napájecímu Jacku. Na RAMPSu je třeba mít osazenou diodu D1. Na desce se nachází pod driverem motoru Y. Standardně je osazována.
 
romanm
Díky, mrknu na to. Defacto jsem to tak zapojil, jenom jsem si nebyl jistý. Momentálně čekám už jen na drivery, abych to mohl nakopnout.
 
firewire
Drive mam po 80kc vcetne chladice jestli mas zajem Úsměv
 
http://www.tatracker.net
romanm
Tak Číňan na to má ještě cca týden a ještě mám na cestě i zdroj, takže zatím nebudu tlačit na pilu Úsměv
Ale kdyby ty drivery nepřišly, určitě bych se ozval, protože další měsíc z ebay bych už asi nevydržel Šklebící se
 
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.06 sekund
888,339 návštěv