Kdo je on-line

· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 154
· Nejnovější člen: paja

Shoutbox

Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-06-2014 20:25
UZ SEM, ANI DO FORA NEPSAT !!!

24-06-2014 13:55
vydrzaj pianer Šklebící se

24-06-2014 13:12
Hehe...sranda ine prispevky mi to ukazuje ak zadam http://www.rebelo.
../index.php
a ine ak to zadam bez www na zaciatku Šklebící se

24-06-2014 06:02
Tak, 1. pokus se uplne na 100% nezdaril, takze asi zase dnes vecer Šklebící se Z 99% bude nutne obnovit prihlasovaci hesla, cimz se aspon odfiltruji nepouzivane ucty Úsměv

23-06-2014 06:25
jj, postnu do fora posledni dily, ale az vecer.

Shoutbox - Archiv

Číst diskuzi

REBEL RepRap » Tisk a vše kolem něj » Slic3r
 Vytisknout diskuzi
hranate koliesko
hopik
jasne to staci zajtra
to sa ti k rebelovi hodi
rebel nepraska?
 
Mirec
REBEL drzi ako ma Úsměv Velke diely sa vytlacili tak ako maju Úsměv Dokonca uz zmenili majitela Úsměv
 
hopik
aky filament?
 
Mirec
Zbytok 3dfactories z druhej varky...bol o poznanie lepsi ako ten z prvej. Od Dana ocakavam zasielku v pondelok Šklebící se Potom pridam poznatky...
 
hopik
potom to bude uz len medzi stolickou a monitoromŠklebící se
 
Mirec
Uz snad problem nebude...vidim to este skor na problemy slic3r a asi sa pustim do ineho generatora Úsměv
 
Mirec
No tak som to skusil vytlacit z toho Danovho g-codu a nemam to az take ako ty... akoze poriadne musim na svetle pozerat aby som videl ze tam mierne vlnovky su ale nie tak ako mas ty na foto. Dal by som aj foto ale skusal som to s cervenym filamentom a nemozem poriadne odfotit detail Šklebící se
 
hopik
obrazok sa mi vlozit podaril.
Mirec u Vas na vychodze fotaky cervenu nevediaÚsměv

Vrchne kolesko rebelov g kod
spodne - dnes som vygeneroval g kod v slicri verzia 1.1.2
a vytlacil
tato verzia ma problem z vyplnou vrchnej vrstvyZamračený
hopik přiloženo následujícíobrázek:
imag0501.jpg

Upravil/a hopik dne 04-05-2014 17:39
 
hopik
mirec, neda sa to nafotit, alebo napis ci ti to vytlacilo menej zubate
dan, asi si nemal cas to vyskusat
netusim preco mam take zubyZamračený
 
Mirec
Nejak som to odfotil... ten prvy obrazok je z gcode od Dana...vidiet tam mierne vlnovky no to som nafotil tak aby na to pekne dopadalo svetlo kedze volnym okom bez dostatocneho svetla to nie je skoro vobec vidiet... No a ten druhy obrazok je z mojho dnesneho gcodu väcsi medzikus...

[img]http://imgupload.sk/images/2/w/2wx9nw7wcvjfbwoo7zb5_thumb.jpg[/img] is not a valid Image. [img]http://imgupload.sk/images/2/w/2w189adotmm1183nzsxv_thumb.jpg[/img] is not a valid Image.
 
hopik
na tom tvojom dnesnom g kode nevidno ziadne zuby, zial na mojom je to evidentne.
posli mi ten g kod, vyskusam
aka verzia slicru?
 
Mirec
Tu je ten gcode na medzikus 50mm len si pri tlaci zvys rychlost cez LCD aspon na 130% lebo to bolo generovane este pocas toho ako som pouzival male rychlosti Šklebící se Verzia slic3r 1.0.1 stable
Mirec přiloženo následujícísoubor:
medzikus_50mm.zip [720.86kB / 367 Stažitelný obsah]
 
hopik
dakujem, vyskusam to az zajtra, dnes tlacim velke diely rebel II a mam len 26 vrstvu z 217
as este 5,5 hodiny
pouzity novy biely fillamentum.
 
Mirec
Ja sa na testovanie noveho filamentu od filamentum chystam zajtra...napis potom ako ti dopadol test filamentu s akou teplotou a rychlostou...mam biely aj cobalt blue.
 
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 6.65 sekund
884,633 návštěv