Kdo je on-line

· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 154
· Nejnovější člen: paja

Shoutbox

Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-06-2014 20:25
UZ SEM, ANI DO FORA NEPSAT !!!

24-06-2014 13:55
vydrzaj pianer Šklebící se

24-06-2014 13:12
Hehe...sranda ine prispevky mi to ukazuje ak zadam http://www.rebelo.
../index.php
a ine ak to zadam bez www na zaciatku Šklebící se

24-06-2014 06:02
Tak, 1. pokus se uplne na 100% nezdaril, takze asi zase dnes vecer Šklebící se Z 99% bude nutne obnovit prihlasovaci hesla, cimz se aspon odfiltruji nepouzivane ucty Úsměv

23-06-2014 06:25
jj, postnu do fora posledni dily, ale az vecer.

Shoutbox - Archiv

Číst diskuzi

REBEL RepRap » Tisk atd. » Nabídky
 Vytisknout diskuzi
Alubond 3mm - bílý lak
romanm
Když jsem sháněl materiál na Rebela, nikde jsem nemohl sehnat podložku stolku a tak jsem si objednal na netu celou tabuli alubondu.
Kdyby někdo měl zájem a nechtěl si kupovat taky celou tabuli, tak mu můžu nařezat Úsměv
Podložky o rozměrech 220x220x3 jsou mání za 70Kč/kus + pošta.
Případně kdyby toho chtěl někdo víc najednou, při odběru 5ks slevím na 60Kč/kus + pošta.
 
Mirec
Dobra nabitka, kazdopadne si mohol kupit priamo od Dana a usetril by si si cas aj peniaze Úsměv Dan ma vsetko a co nema zozenie Šklebící se
 
romanm
Dan měl shop ještě v plínách a já mívám občas návaly netrpělivosti... jinak bych od něj koupil Úsměv
 
Mirec
O tej mojej netrpezlivosti by som ti vedel pisat basne Úsměv Este som nevedel co je REBEL II a uz som Danovi vypisoval maily nech mi cim skor zasle material Šklebící se
 
firewire
jojo to znam :-D taky jsem byl nateseny na prvni tisk :-D ale tech problemu kolem toho toje mazec. dotet nemam vse vychytane jak bych chtel, mozna napisi danovi, dam mu vzdaleny pristup a at se nato koukne jestli je vse ok :-D
 
http://www.tatracker.net
Rebel
ja ti dam vzdaleny pristup, uz takhle nestiham a jeste abych konfiguroval na dalku slicry Šklebící se
 
http://rebelove.org
romanm
firewire napsal:

jojo to znam :-D taky jsem byl nateseny na prvni tisk :-D ale tech problemu kolem toho toje mazec. dotet nemam vse vychytane jak bych chtel, mozna napisi danovi, dam mu vzdaleny pristup a at se nato koukne jestli je vse ok :-D


Tak mě to víceméně chodí už uspokojivě, teď jsme s kolegou v práci asi 4 dny řešili extruder, nechtěl podávat filament na víc než cca 80mm/min ani po zvednutí teploty. Nakonec jsem musel udělat druhý tuning HE z RRO (přesnější heatblock z mosazi a otvorem pro termistor blíž k trysce) a dneska jsem navíc zjistil, že díl pojezdu extruderu je nějak divně vytisknutý a HE v něm není kolmo. Docela neseděly ani otvory páčka-pojezd-hotend, takže filament šel přes zubatici šikmo. To jsme zatím vyřešili podložením HE a tiskem upravené nové páčky, která konečně vede strunu na zubatici kolmo. Nakonec jsem přesněji přepočítal kroky na průměr zubatice a na konci šichty jsme konečně tiskli 150mm bez jediného záseku zubatice.

Ale ještě tiskneme opatrně, menší objekty a díly na Rebela do rezervy, hlavně ty které jsme už při montáži museli lepit. No a hlavně jsme si konečně opatřili mechanický rozprašovač a namíchali trochu abs-juice, abych manželce mohl vrátit lak na vlasy, resp. to co z něj zbylo Úsměv
 
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.05 sekund
887,774 návštěv