Kdo je on-line

· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 154
· Nejnovější člen: paja

Shoutbox

Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-06-2014 20:25
UZ SEM, ANI DO FORA NEPSAT !!!

24-06-2014 13:55
vydrzaj pianer Šklebící se

24-06-2014 13:12
Hehe...sranda ine prispevky mi to ukazuje ak zadam http://www.rebelo.
../index.php
a ine ak to zadam bez www na zaciatku Šklebící se

24-06-2014 06:02
Tak, 1. pokus se uplne na 100% nezdaril, takze asi zase dnes vecer Šklebící se Z 99% bude nutne obnovit prihlasovaci hesla, cimz se aspon odfiltruji nepouzivane ucty Úsměv

23-06-2014 06:25
jj, postnu do fora posledni dily, ale az vecer.

Shoutbox - Archiv

Číst diskuzi

 Vytisknout diskuzi
Úprava - distančák stolku s ozubením
romanm
Po sestavení Rebela a uvádění do provozu se mi docela blbě seřizoval stolek. Distančák s otvorem protaženým jen šroubem šel dost těsně, že se mi při otáčení povoloval šroub v položce. Protažený závitníkem byl zas volný a na můj vkus závit v plastu na tomto místě se mi moc nezamlouval. Vzhledem k tomu, že jsem později stolek ještě jednou rozebíral (odstranění rezonance při pojíždění), připravil jsem si předtím úpravu distančáku. Na vrchní části je ozubení pro lepší otáčení, zespodu je pak zalisovaná matice M3. Před zalisováním doporučuju otvor v distančáku protáhnout závitníkem. Zespodu proti němu jsem pak dal podložku a druhou matku pro možnost zakontrování po úspěšném seřízení. Dávám do placu, možná to někomu přinese užitek jako mě.
romanm přiloženo následujícísoubor:
abs_distanc_stolku_ozub.zip [79.05kB / 402 Stažitelný obsah]
romanm přiloženo následujícíobrázek:
abs_distanc_stolku.jpg
 
zoid
Taky mě to napadlo a nechtěl jsem zakládat druhé vlákno. Nelisoval jsem matici, ale prořezal jsem závit z pevné strany kratší než ze stavitelné. Tak se mi pevný šroub zakousl do kolečka a drží.
zoid přiloženo následujícísoubor:
kalibracni_knoflik.zip [7.54kB / 412 Stažitelný obsah]
zoid přiloženo následujícíobrázek:
img_20140607_201549.jpg

Ten který teprve buduje
 
lubos
Já to vyřešil pomocí kovového distančního sloupku a plastového vytisknutého návleku viz. http://rebelove.o...read_id=58, ale moc se mi to nelíbilo, strašně to chrastí a povoluje se to, nakonec zvítězil šroubek s matičkou napevno na hotbedu pružinky a zespodu matička s knobem (viz. příloha)
lubos přiloženo následujícísoubor:
m3_thumb_nut_mini.zip [10.49kB / 406 Stažitelný obsah]
 
romanm
Na druhého Rebela doma jsem to už taky udělal přes pružiny. Sice jsem vyrovnával podložku všeho všudy jen dvakrát, tak ale ať to mám už jen pro ten pocit, že můžu častěji a snadno Úsměv
 
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.07 sekund
887,797 návštěv