Kdo je on-line

· Hosté on-line: 1

· Členové on-line: 0

· Registrovaní členové: 154
· Nejnovější člen: paja

Shoutbox

Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

24-06-2014 20:25
UZ SEM, ANI DO FORA NEPSAT !!!

24-06-2014 13:55
vydrzaj pianer Šklebící se

24-06-2014 13:12
Hehe...sranda ine prispevky mi to ukazuje ak zadam http://www.rebelo.
../index.php
a ine ak to zadam bez www na zaciatku Šklebící se

24-06-2014 06:02
Tak, 1. pokus se uplne na 100% nezdaril, takze asi zase dnes vecer Šklebící se Z 99% bude nutne obnovit prihlasovaci hesla, cimz se aspon odfiltruji nepouzivane ucty Úsměv

23-06-2014 06:25
jj, postnu do fora posledni dily, ale az vecer.

Shoutbox - Archiv

Číst diskuzi

REBEL RepRap » Tisk a vše kolem něj » Všeobecná problematika tisku
 Vytisknout diskuzi
Drobne prasklinky na tlacenych dieloch
hopik
Obcas sa mi objavia prasklinky na tlacenych dieloch.
funkcnosti to nevadi, pevnost dielov je dobra.
Skoda taky diel vyhodit, vacsinou su to vacsie tisky - vela materialu
ako odstranujete takuto esteticku chybu?
stacilo by to mozno hustym ABS dzusom v inj. striekacke zaliat.
Alebo nieco lepsie co sa Vam osvedcilo?
Skoda to hodit do odpaduZamračený
Este mam jeden problem.
Tlacim vsetko na kapton, ABS na nom drzi super.
horsie to je ze pnutim sa mi kapton odlepi zo skla a a zodvihne mi roh na tlacenom diely.
Mam zly kapton alebo je to bezny jav.
Dakujem za radu, kazdy nazor je dobry
 
Mirec
hopik, ja som praskliny riesil potretim acetonom a pritlacenim k sebe, pripadne ak boli medzeri velke tak som tam dal trocha filamentu co tlaci po obvode na zaciatku a potrel acetonom...vsetko drzi pekne. A inak tie praskliny mi robil slic3r kedze v tom repetier host co mas aj ty ten najnovsi tak je slic3r vo verzii 1.0.0 RC3 co mi robil problemy...vymazal som ho zo zlozky, vlozil tam novy slic3r a praskliny sa stratili Úsměv Aku teplotu stolika mas? Odlepovanie kaptonu som mal ked bola teplota stolika velmi vysoka a zase ked bola nizka tak sa odlepovali rohy... Cca pri 107 stupnoch mi to drzi OK...
 
hopik
tak aku verziu tam teraz mas nainstalovanu1.0.1.?
 
Mirec
Stiahol som si verziu 1.0.0 stable...ziadne RC3 a este na testovanie som stiahol aj verziu 1.1.0 ktora je este v beta verzii. Vymenis to jednoducho v programe files (ak mas win-ak nie tak v linuxe tam kde mas repetier host nainstalovany) najdes zlozku repetier host a v nom je zlozka Slic3r...odstran alebo premenuj tuto zlozku a skopiruj do zlozky repetier host novu verziu Slic3r, ktoru stiahnes a rozbalis. Vsetky nastavenia sa ti zachovaju...tie su ulozene v inej zlozke.
Upravil/a Mirec dne 21-04-2014 19:34
 
Přejít na fórum:
Vygenerované za: 0.01 sekund
889,906 návštěv